5

ترکیب چند رنساژ مو

www.persianlady.ir

www.persianlady.ir

برای هایلایت کردن موها ابتدا کل مو را به زمینه دلخواه رنگ می کنیم . سپس قسمتهایی از مو را بصورت دلخواه جدا می کنیم. این جداکردن به نوع مش که انتخاب میکنید بستگی دارد که میتواند مش کلاهی باشد یا تکه ای یا اینکه کل مو .

پس از جدا کردن و دکلره کردن در چند مرحله مو را به پایه مورد نظر می رسانیم. توجه کنید که اگر مو ضعیف باشد خیلی زود استحکام خود را از دست داده و از بین می رود. ولی هرچه پایه مو بالاتر رود مو روشنتر شده و در نهایت بی رنگ می شود که در این صورت رنساژ مورد استفاده خیلی زیباتر بدست می آید.

پس از شستن مواد دکلره از روی مو، پایه رنگ را چک کرده و اگر هنوز به پایه دلخواه نرسیده بود و مو مقاومت داشت باز هم عمل بی رنگ کردن را تکرار می کنیم. در نهایت موها را شسته و نم آنرا می گیریم. رنساژ مورد نظر را بصورت فرمول های زیر مخلوط کرده و به کل سر می زنیم . این کار را از پشت سر انجام می دهیم. موها را کاملا ماساژ داده و تمام تارهای مورا به رنگ آغشته می کنیم . پس از ۱۵ دقیقه آنرا چک میکنیم اگر رنگ دلخواه بدست آمده بود آنرا با آب ولرم شستشو می دهیم.

فرمول رنگساژ زیتونی :


رنگ M8 زیتونی ۱/۴ تیوپ (ده سانت) +۳۰ الی ۵۰ CCاکسیدان شماره ۱ بر روی پایه ۸

persianlady.ir

رنساژ خاکستری :

رنگ A8 خاکستری ۱/۴ تیوپ(ده سانت+۳۰ الی ۵۰CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

www.persianlady.ir

رنساژ طلایی :

رنگ G9 طلایی ۱/۴ تیوپ+۱ قرص + ۳۰ الی ۵۰ CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

www.persianlady.ir

 

 

 

 

رنساژ کرم (کاهی):

رنگ N9 یا بلوند خیلی روشن +۳۰ الی ۵۰ CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹

 

www.persianlady.ir

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

 • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

 1. nika گفت:

  با سلام
  موهای من رنگ قهوه ایی دارد بلند است می خوام برای شب عروسیم که عید 93 هست موهایم مشکی باشد می گویند اگر رنگ مشکی کنم دیگر برای روز پاتخت می توانم رنگ روی رنگ مشکی بگذارم شما راهی بلد نیستیتدددددددددددد؟لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید
  با تشکر

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   بهتره با یه آرایشگر مشورت کنی ولی تا جایی که میدونم بعد از مشکی پرکلاغی (N1) رنگ دیگه ای نمیتونید روی موهاتون بزنید چون رنگ نمیگیره. اما شاید بتونید چند درجه روشنتر کنید. مثلا با N2. اما بازم رنگی که بعد روی موهاتون می زنید به اون روشنی نیست که باید بشه.

 2. مهتاب گفت:

  سلام.ممنون از سایت خوبتون.برای سال 92 چه رنگ مویی را پیشنهاد میکنید؟

 3. سوت دل گفت:

  خیلی خوب بودن بانوجان تولدت مبارک انشاالله 120ساله بشی .بیزحمت مقدارترکیب زیتونی طلایی وطلایی دودی رو هم بنویسین

 4. mona گفت:

  kheyli khub bud faghat mataleb kam bud tanavo bishtar beshe lotfan,mamnun.

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه