3

ایده های تزئین اتاق کودک نو پا

www.persianlady.ir

ایده های تزئین اتاق کودک نو پا به همراه عکس

وقتی یکی از بچه ها شروع به رشد می کند، مسئولیت آن نیز بالا می رود. مراقبت از کودک بالا می رود و اتاق جداگانه می خواهد . به این منظور نیاز به یک طراحی جدید و تجهیزات جدید است. بنابراین، از طریق ایده های تزئین اتاق کودک نو پا شما می توانید با توجه به نیازهای خود قسمتی از این ایده ها یا همه آنرا طراحی کنید.

www.persianlady.ir

اهمیت ایده های تزئین اتاق کودک نو پا:

همانطور که قبلا ذکر شد، مرحله کودک نو پا یک مرحله است که مسئولیت های بالا بر روی شانه پدر و مادر است. از آنجا که کودکان نوپا با خطرات همراه هستند، باید احتیاط خاص به اتاق او درنظر گرفته شود. شما می توانید این خطر را در محیط اطراف خود با ایده تزئین اتاق کودک نو پا، کاهش دهید.

www.persianlady.ir

ایده های کودک نو پا چند اتاق تزئین:

از آنجا که کودکان نوپا در مرحله رشد هستند، نیاز به یک اتاق دارند که می تواند فضای کافی را برای رشد آنها فراهم کند. اتاق باید به گونه ای باشد که چشم انداز آن به اندازه کافی از یادگیری طراحی شده باشد، و باید به گونه ای باشد مجهز شده باشد که هیچ خطر و یا آسیبی بچه را تهدیدنکند. شروع از رنگ مبلمان اتاق ، همه چیز در اتاق کودک نوپای شما بسیار حیاتی است، و ایده های تزئین اتاق کودک نو پا شما را در تنظیم بهترین راه حل برای کودک شما کمک کند. در اینجا برخی از ایده های تزئین برای اتاق کودک شما بیان شده :

 • از آنجا که کودکان نوپا زمان بیشتری را بر روی زمین صرف میکنند، قرار دادن فرش یک گزینه بسیار خوب است. توجه داشته باشید که فرش باید نرم باشد، چرا که زانوان کودک نوپا بسیار نرم هستند و اگر فرش کمی خشن باشد، کودک شما ممکن است آسیب ببینید. فرش نرم به کودک نوپا. اجازه خواهد داد آزادانه در سراسر اتاق حرکت کند.
 • بستر و ارتفاع آن از عوامل مهم دیگری است که باید در نظر داشت . با توجه به ایده های تزئین اتاق کودک نو پا، ارتفاع از بستر نباید زیاد باشد. اگر تخت خواب بالا باشد، احتمال دارد که فرزند شما به پایین بیفتد. بلند شدن روی تخت یک سرگرمی واقعی برای او خواهد بود در صورتی که ارتفاع متوسط ​​نباشد. در عوض، ایده تزئین اتاق کودک نو پا نشان می دهد که ارتفاع باید پایین باشد، زیرا که او تمایل دارد به پایین آن بیاید .
 • رنگ دیوارها را به سبک عکسها و پوستر با شعر حروف، اعداد و غیره انتخاب کرد، به طوری که کودک شما شروع به یادگیری کند.. سعی کنید حداکثر فضای آزاد در اتاق کودک نوپای خود نگه دارید به طوری که او آزادانه بتواند بازی کند، بدون اینکه صدمه ببیند.

ایده های تزئین اتاق کودک نو پا

ایده های تزئین اتاق کودک نو پا

روحیه بسیار شاداب به دلیل طراحی زیبا با رنگ های شاد بر روی دیوار برای کودک بوجود میاد

www.persianlady.ir

ست وسایل اتاق با رنگ لیمویی برای نوزاد

www.persianlady.ir

رنگ صورتی ملایم به همراه سفید بسیار مناسب برای دختر کوچولوها

www.persianlady.ir

الهام گرفتن از رنگ های موجود در طبیعت

www.persianlady.ir

www.persianlady.ir

سرخابی رنگ محبوب پرنسس های خوش ذوق

طرح اتاق صورتی برای نوزادان دختر

با کمی حوصله و خلاقیت به نوزاد خود اهمیت داده و اتاق زیبایی مطابق با میل کودکانه اش برایش درست کنید.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

 • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

 1. hamideh گفت:

  salam aziz , mamnoon az tavajohetoon , lotf mikonid

 2. hamideh گفت:

  salam , mamnoon az emailhatoon , vali entezar mire dar har bar ersale email matalebe bishtfari ersal konid ,na inke har bar kamtatr va roozi ham bashe ke aslan nafrestid , mage ersle mtaleb har rooz nist ? Mamnoon

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام. شرمنده عزیزم دیروز نتونستم مطلب بزارم. جبران می کنم.

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه