0

5 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

کلاس زبان فرانسه

یادگیری یک زبان دیگر می ‌تواند فرصت ‌های هیجان‌ انگیز جدیدی را برای شما فراهم کند. فرصت هایی چون کار در شرکت های بین المللی، تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها، آشنایی با فرهنگ های مختلف و پیدا کردن دوست هایی در سطح بین الملل.

با این حال، از آنجایی که بسیاری از زبان ها به طور گسترده در سراسر جهان صحبت می شوند و در بسیاری از مناطق مختلف مفید هستند، انتخاب یک زبان جدید برای شروع یادگیری می تواند یک چالش باشد. زبان فرانسوی جزو این زبان ها است. این زبان پنجمین زبان رایج در جهان است و امروزه بیش از 300 میلیون فرانسوی زبان در سراسر جهان زندگی می کنند. در اینجا ما ۵ دلیل برای یادگیری زبان فرانسه را برای شما بیان می کنیم.

5 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟

یادگیری هر زبانی سختی ها و چالش های خاص خود را دارد، در زبان فرانسه نیز بزرگترین چالشی که ممکن است با آن روبرو شوید، گرامر و تلفظ فرانسوی است.

یادگیری گرامر و تلفظ در زبان فرانسوی می تواند سخت و خسته کننده باشد اما شما می توانید با انجام بازی، کتاب های آموزشی و برنامه های یادگیری زبان و ثبت نام در کلاس های زبان فرانسه، آن را برای خود راحت تر و سرگرم کننده کنید، خصوصا یادگیری تلفظ فرانسوی که نیازمند تمرین زیاد است زیرا زبان فرانسوی دارای حروف بی صدای زیادی است که خواندن را سخت می کند.

برای یادگیری زبان فرانسه اگر هر روز 6 ساعت وقت صرف کنید، می توانید آن را در کمتر از 100 روز یاد بگیرید. اگر زمان کافی ندارید با خواندن روزی 1 ساعت، می توانید در یک سال و نیم زبان فرانسه را یاد بگیرید. اما اگر فقط 20 دقیقه در روز را به مطالعه زبان فرانسه اختصاص دهید، بیش از چهار سال و نیم طول می کشد تا به آن تسلط پیدا کنید.

موسسه دهخدا با برگزاری کلاس زبان فرانسه به شما زبان آموزان کمک می کند تا زبان فرانسوی را به خوبی یاد بگیرید. کلاس های زبان فرانسه این امکان را برای شما فراهم می کند تا با زبان آموزان دیگر نیز ارتباط برقرار کنید و سطح زبانی خود را ارتقا دهید.

از ویژگی های برجسته این موسسه این است که با استفاده از اساتید برجسته شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی و مصاحبه سفارت نیز آماده می کند.

5 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

5 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

۱. زبان فرانسه یک زبان جهانی است

اولین دلیل یادگیری زبان فرانسه این است که، زبان فرانسه یک زبان جهانی است. بیش از 300 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. همانطور که ممکن است بدانید، زبان فرانسه بعد از انگلیسی دومین زبان خارجی و پنجمین زبان پرکاربرد در جهان است. زبان فرانسه نیز در کنار انگلیسی تنها زبانی است که در همه کشور های جهان تدریس می شود.

۲. زبانی برای بازار کار بین المللی

توانایی صحبت به زبان فرانسه و انگلیسی یک مزیت در بازار کار بین المللی است. دانش زبان فرانسه در های شرکت های فرانسوی را در فرانسه و سایر نقاط فرانسوی زبان جهان بر روی شما باز می کند. اگر به دنبال کار در یک کشور خارجی هستید، یادگیری زبان فرانسه می تواند به شما کمک کند و فرصت های شغلی بسیاری را برای شما فراهم کند.

۳. فرانسوی زبان فرهنگ است

توانایی درک زبان دیگر به شما بینشی نسبتاً متمایز از نحوه زندگی و رفتار افراد مختلف می دهد. فرانسوی زبان آشپزی، مد، تئاتر، هنرهای تجسمی، رقص و معماری است. دانش زبان فرانسه امکان دسترسی به آثار ادبی بزرگ و همچنین فیلم ها و آهنگ ها را فراهم می کند.

از آنجایی که زبان فرانسه برای بسیاری از مردم جهان جذاب است، دانستن زبان فرانسه شانس شما را برای برقراری ارتباط در کشورهای غیر انگلیسی زبان نیز افزایش می دهد. می توانید از زبان فرانسه برای ایجاد دوستی های بین المللی و همچنین برای برقراری ارتباط از طریق اینترنت استفاده کنید.

۴. زبانی برای یادگیری زبان های دیگر

افرادی که زبان دوم را یاد می ‌گیرند، در انتخاب زبان سوم و چهارم راحت تر هستند. برخی از زبان ها پیچیده تر هستند اما برخی دیگر فقط به یک جهش کوتاه نیاز دارند.

زبان فرانسه پایه خوبی برای یادگیری زبان های دیگر به ویژه زبان های رومی (اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی) و همچنین انگلیسی است، زیرا درصد قابل توجهی از واژگان انگلیسی از زبان فرانسوی مشتق شده است.

یادگیری زبان فرانسوی به شما کمک می کند تا به طور کلی زبان شناسی را درک کنید، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا قوانین حاکم بر زبان های دیگر را تعیین کنید.

۵. تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها

فرانسه همچنان پیشرو و مبتکر در علم و فناوری است. مهندسی عمران، فناوری ‌های پزشکی و مخابرات تنها چند حوزه هستند که فرانسوی ‌ها در آن نقش رهبر را دارند. دانستن زبان فرانسه می تواند در ها را برای تحصیلات تکمیلی و تحقیقات مهم برای شما باز کند.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

  • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه