2

۱۵ راهکار جهت دلتنگ کردن شریک عاطفی

۱۵ راهکار جهت دلتنگ کردن شریک عاطفی

چگونه زنان را دلتنگ کنیم

چطور یک دختر را دلتنگ کنیم؟ در این مقاله از مجله تخصصی بانوان، سایت پرشین لیدی به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه می توان زنان را دلتنگ کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

۱۵ راهکار جهت دلتنگ کردن شریک عاطفی

یافتن شریک عاطفی اتفاقی بسیار خوشایند است ولی مهمتر از آن، پایداری و ماندگاری رابطه بوده که در ادامه به بررسی راهکارهایی جهت استحکام آن می پردازیم.

  1. کنترل احساسات

برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه ی خود را دلتنگ کنید باید بر روی احساسات خود کنترل داشته باشید. به این معنا که در عین احترام و ارزشی که برای او قائل شده اید، به اندازه و در جای مناسب ابراز احساسات کرده تا طرف مقابل اشتیاق بیشتری برای بودن در کنار شما داشته باشد.

     ۲. در اوایل رابطه ناشناخته باشید

در اولین ملاقات و در جلسات اول آشنایی، تمام افکار و احساسات خود را بروز ندهید، بلکه زمان بدهید تا حس کنجکاوی او در مورد شخصیت و افکار شما برانگیخته شده و مشتاق دانستن شما شود.

     ۳. حریم شخصی داشته باشید

فرقی نمی کند فرد مورد علاقه ی شما، دوست شما باشد یا همسرتان، در هر صورت باید نشان دهید که حریم شخصی داشته و بعضی کارها را به تنهایی انجام می دهید. این رفتار می تواند استقلال شما را نشان داده و بیش از پیش طرف مقابلتان دلتنگ و علاقمند به شما شود.

     ۴. روابط عاشقانه را آهسته و پیوسته پیش ببرید

ابراز احساسات و لمس فیزیکی گاهی جواب عکس می دهد از اینرو برای اینکه دوستدار روابط عاشقانه با شما بوده و برایش جذابیت بیشتری داشته باشید از لمس فیزیکی در برخی مواقع خودداری کنید خواهید دید که این روابط با شور و هیجان بیشتری پیش خواهند رفت.

     ۵. کمتر با هم باشید

فاصله داشتن همیشه بد نیست گاهی باعث پیوند عمیق تر میان زوجین شده و باعث می شود ارزش بیشتری برای هم قائل شوید. از ینرو اگر زمان زیادی کنار هم می گذرانید سعی کنید کمی فاصله ایجاد کرده تا طرف عاطفیتان بداند که شما در زندگی خود اهدافی را دنبال می کنید تا برای دیدارتان اشتیاق داشته باشد. در این کار زیاده روی نکنید بلکه حد تعادل را نگهدارید. فاصله ی زیاد باعث می شود شریک عاطفی شما احساس کند که هیچ علاقه ایی به او نداشته و فردی بی احساس هستید.

     ۶. عشقتان را غافلگیر کنید

با غافلگیرکردن دختر مورد علاقه ی خود بی بهانه و با بهانه مثل روز تولد و… خاطره ایی شیرین رقم بزنید تا برای شخص مورد نظر خاص شوید. می توانید او را به شام دعوت کرده و با یک هدیه مثل عروسک، ادکلن، هدفون و یا گلی زیبا فضایی رمانتیک برای او رقم بزنید.

     ۷. احترام به فضای شخصی

در هر رابطه، احترام به فضای شخصی و حریم خصوصی افراد بسیار مهم است. اجبار به ارتباط یا تماس مداوم منجر به ایجاد فاصله می شود. بنابراین، همانطور که حریم خصوصی خود را حفظ می کنید به او فضای کافی برای خودش و زمانی که نیاز دارد بدهید.

۱۵ راهکار جهت دلتنگ کردن شریک عاطفی

     ۸. احساساتان را برای او بنویسید

قدرتی که در قلم است در کلام نیست. یادداشتی عاشقانه برای او بنویسید تا در ذهنش ماندگار شده و همیشه دلتنگ شما باشد.

     ۹. شیک پوش باشید

همیشه در قرار ملاقات خود خوش پوش و مرتب باشید. چرا که ظاهر و پوشش در علاقمند کردن دختران نقش مهمی ایفا می کند.

     ۱۰. خود را با طرف مقابل وفق بدهید

نباید انتظار داشته باشید طرف مقابل همچون شما فکر کند و در تمام ایده‌ها، عقاید و سلایق به شما شبیه باشد. شاید در برخی عقاید مذهبی یا سیاسی با او موافق نباشید پس نظر خود را اعلام کنید و به علایق و افکار هم احترام بگذارید.

    ۱۱. علایق خود را دنبال کنید

اگر چه وجود شباهت‌ها در دو طرف به غنای زندگی و لذت بردن بیشتر از آن کمک می‌کند، لزومی ندارد در تک‌تک مسائل تفاهم و شباهت وجود داشته باشد. گاهی شما راجع‌ به مسائلی با شریک عاطفی خود حرف خواهید زد که او نمیداند و همینطور بالعکس.

    ۱۲. به خانواده و دوستان او احترام بگذارید

برای دختران خیلی مهم است که به خانواده و دوستانش احترام بگذارید و این برای شما می تواند برگ برنده ایی جهت دلبسته کردن و عاشق کردن شریک عاطفیتان باشد.

    ۱۳. از او تعریف کنید

با بیان ویژگی های مثبت عشقتان در جهت دلبسته کردن و پایداری رابطه ی خود گام مثبت و موثری بردارید. مهربانی، زیبایی، خوش پوشی، شجاعت و نکات مثبت عشقتان را گفته و از او تعریف کنید، با‌ این ‌کار به او نشان می‌دهید که واقعا برایش ارزش قائل هستید.

    ۱۴. ارسال پیام‌ و تماس‌

با ارسال پیام‌های روزانه و ابراز علاقه از طریق پیامک، تلفن یا رسانه‌های اجتماعی، ارتباطتان را قوی‌تر کنید ولی افراط نکنید چرا که چنین کاری نتیجه‌ی عکس می دهد.

    ۱۵. به او وقت و توجه بیشتری بدهید

به زمانی که با او می گذرانید توجه کرده و اهمیت دهید تا احساسات مثبتی در شریک عاطفیتان ایجاد شود. به نیازها و تمایلاتش گوش داده و وقت بیشتری به با هم بودن اختصاص دهید.

نتیجه گیری

تنها شروع یک رابطه کافی نیست، آنچه اهمیت بیشتری دارد پایدار بودن در یک رابطه‌ی عاشقانه است. در این مقاله به معرفی برخی از راهکارها جهت دلتنگ کردن و وابسته کردن شریک عاطفی اشاره کردیم که مهمترین آنها می تواند فضا دادن و توجه کردن به اوست. دختر مورد علاقه ی شما باید همیشه این احساس را داشته باشد که جایگاه مهمی در زندگی شما داشته و همیشه به او توجه می کنید.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

  • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

  1. amir گفت:

    سلام من مدتی یه که در یک رابطه ی عاطفی با دختری هستم که خییییییلی دوسش دارم اخلاقش کمی جدی هست ولی خوبیم با هم چطور میتونم بفهمم اونم عاشقمه و دلتنگم میشه لطفا راهنماییم کنید

    1. مرضیه خزائی گفت:

      سلام به شما کاربر عزیز پرشین لیدی. جدی بودن دلیلی بر عدم دوست داشتن نیست. از جمله نشانه هایی که می توان متوجه شد، دختر مور نظر به شما علاقمند است، این است که، سریع به تماس ها و پیام هایتان پاسخ می دهد، به هرنحوی و به هر بهانه ایی قصد شاد کردن شما را دارد، از بودن با شما لذت می برد، برایش در اولویت هستید و در مورد آینده ی زندگیتان با شما صحبت کرده و برنامه ریزی می کند. اگر با هم تفاهم دارید و مشکلات اندکی میان شماست نشان می دهد که می توانید زوج خوشبختی در کنار هم باشید. جهت پایداری این رابطه می توانید از مشاور کمک بگیرید.

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه