1

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

در حال حاضر، فیلرهای پوستی یکی از محبوب ترین درمان ها در زمینه ی زیبایی هستند؛ علت این موضوع این است که این درمان ها نیاز به گذراندن دوره ی نقاهت ندارند و نتایج آنها فوراً مشخص می شود. فیلرهای درجه پزشکی معمولاً شامل هیالورونیک اسید یا کلاژن هستند که به طور طبیعی در پوست تولید می شوند.

این تزریق ها، کلاژن از دست رفته بر اثر بالا رفتن سن را احیا کرده و اثری ایجاد می کنند که باعث پر شدن چین و چروک ها و حجم دادن به قسمت های مورد نظر صورت خواهد شد. کدام قسمت های صورت می تواند از تزریق فیلر بهره ببرد؟ در ادامه، به ۶ ناحیه ی متداول که فیلرها می توانند در آن جا مورد استفاده قرار بگیرند، می پردازیم.

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

تغییر شکل چانه یا بینی

فیلرهای پوستی تزریقی معمولاً به عنوان یک گزینه ی غیر جراحی برای تغییر شکل قسمت هایی مانند چانه، فک یا بینی استفاده می شوند. فیلر چانه می تواند ظاهر نیمرخ صورت شخص را بهتر کرده و افتادگی گردن را کاهش دهد. به لطف این موضوع، فیلرها نیاز به روش های جراحی برای رفع این مشکلات رایج را از بین برده اند. ماندگاری فیلر چانه حدود ۹ تا ۱۸ ماه است.

حجم دادن به لب ها

امروزه به لطف برخی افراد مشهور، پر کردن لب یکی از شناخته شده ترین کاربردهای فیلرهای پوستی محسوب می شوند. با وجود اینکه بعضی افراد لب های خود را بیش از اندازه حجم می دهند، فیلرهای لب می توانند به راحتی شکل طبیعی لب ها را به صورت ظریفی بهبود دهند و با پر کردن خطوط لب، بافت آنها را یکنواخت و متقارن کنند.

پر کردن گونه ها

گونه ها جزو آن نواحی صورت هستند که با بالا رفتن سن (مخصوصاً در افراد دونده و ورزشکاران حرفه ای) حجم خود را از دست می دهند. فیلرهای تزریقی به طور تخصصی می توانند حجم و ظاهر جوانی به گونه ها ببخشند، بدون آن که اثراتی مانند «انجماد صورت» در روش بوتاکس را داشته باشند. این امر باعث می شود که بدون جراحی سنتی لیفت صورت که روشی تهاجمی است و نیاز به دوره ی نقاهت قابل توجهی دارد، چهره ای با انرژی و جوان تری برای شخص ایجاد کند.

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

پر کردن خطوط پیشانی

برخلاف بوتاکس که به طور موقت ماهیچه ها را فلج می کند تا حرکتی که باعث ایجاد چین و چروک های خاصی می شود را از بین ببرد، فیلرها ظاهر خطوط ثابت قابل مشاهده را حتی در زمانی که صورت در حالت استراحت است، کاهش می دهند. فیلرهای تزریقی این کار را با پر کردن خطوط با اسید هیالورونیک (یک جزء طبیعی پوست) انجام می دهند.

برطرف کردن خط خنده و خط ماریونت

خطوط ماریونت یا خط اندوه، خطوطی در زیر هر گوشه ای از دهان هستند که می توانند به میزان قابل توجهی سن افراد را بیشتر نشان دهند. فیلرها به راحتی می توانند حجم از دست رفته در این خطوط را پر کنند تا بلافاصله اثرات افزایش سن روی صورت محو شود و تعادل با بقیه نواحی چهره را برقرار نماید. خطوط لبخند نیز خطوطی هستند که از کناره های بینی تا گوشه های دهان دیده می شوند. این ناحیه به راحتی با فیلر اصلاح می شود و ظاهری نرم تر، جوان تر و در عین حال طبیعی تری به صورت می بخشد.

کاهش ظاهر اسکارها

اسکار (جای زخم) می تواند فرورفتگی و بافتی ناهموار در صورت ایجاد کند و در هر ناحیه ای از چهره، ظاهری نامطلوب داشته باشد. حتی اگر بسیار کم رنگ بوده و به راحتی قابل مشاهده نباشد نیز ممکن است اعتماد به نفس بسیاری از افراد را نسبت به صورت خود کم کند.

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

این ۶ قسمت صورت را با فیلرهای پوستی بازسازی کنید!

خوشبختانه، فیلرهای پوستی می توانند برای کاهش ظاهر اسکارها و حتی بافت اطراف آنها مورد استفاده قرار بگیرند. از بین بردن اسکارها و همچنین سایر کاربردهای رایج پرکننده های پوستی، راه حلی ظریف و غیر جراحی برای عیوب صورت را فراهم می کنند که بیشتر اوقات منجر به افزایش کلی اعتماد به نفس در افرادی می شود که این روش را انتخاب کرده اند.

برای مشاوره در زمینه تزریق ژل طبیعی می توانید به مطب زیبایی دکتر الهام تیزرویان به آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نرسیده به بیمارستان پارسیان، شماره ۱۱، طبقه دوم، واحد ۳ مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۹۷۵۰۵۷۵تماس بگیرید.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

  • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

  1. حسنا گفت:

    به نظرم نباید اینقدر خانم ها خودشون رو دستکاری کنن، خلقت هرکس به یه شکله و گذر زمان قطعا تغییراتی در ادم ایجاد میکنه