احتمال باردار شدن من چقدر است و بهترین زمان کی خواهد بود؟

احتمال بارداری

آیا ممکن است بدون رابطه کامل باردار شد

احتمال بارداری در دختر باکره چقدر است؟ ایا دختر باکره حامله میشود؟ اگر از حاملگی بدون دخول میترسید این محتوا را از سایت پرشین لیدی را مطالعه کنید

بارداری بدون دخول

سوالی که برای بسیاری از کاربران سایت ما پیش می آید این است که آیا امکان بارداری بدون دخول وجود دارد؟به طور کلی، روند بارداری پیچیده است و بسیاری از زوج ها گاهی برای چندین سال موفق به بچه دار شدن نمی شوند. اما مواردی از بارداری بدون دخول نیز مشاهده شده است که باید دختران باکره و زوج هایی را که در سلامت کامل هستند و قصد بچه دار شدن ندارند نگران کند. قرار داده شودبنابراین بهتر است قبل از شروع رابطه جنسی با شریک زندگی خود با کارشناسان مربوطه مشورت کنید تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

چطور میتوان متوجه احتمال بارداری شد

رابطه مقعدی باعث وقوع بارداری نمی شود. اگر منی در خارج از بدن تخلیه شده و شک دارید که آیا با آلت تناسلی تماس یافته است. در صورتی که در زمانهای پرخطر قرار دارید از روش اورژانسی استفاده کنید.پرده بکارت مانع وقوع بارداری نیست. احتمال بارداری دختر باکره تقریبا صفر است اما پرده بکارت هم نمی تواند مانع ۱۰۰% برای بارداری شود.

پیشاب مرد ممکن است حاوی اسپرم باشد، پس هرگونه تماس آلت تناسلی مرد و زن در زمان پرخطر احتمال بارداری را بالاتر می برد.منظم یا نامنظم بوده دوره های قاعدگی در پیش بینی احتمال بارداری مهم است بدین معنی که دوره های منظم قابل پیش بینی هستند ولی در دوره های نامنظم نمی توان پیش بینی انجام داد.

اگر دوره های نامنظم دارید، هر احتمالی وجود دارد؛ در این صورت اگر رابطه جنسی محافظت نشده داشته اید حتما از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کنید.رابطه جنسی در زمان پرخطر (زمان تخمک گذاری) باعث وقوع بارداری می شود و در زمانهای دیگر این احتمال کمتر است.زمان پر خطر در دوره قاعدگی در فردی سالم با قاعدگی منظم ۲۸ روزه  بین روزهای ۱۱ تا ۱۷ می باشد یعنی اگر در این روزها نزدیکی محافظت نشده داشتید، احتمال بارداری زیاد است.

نحوه مشخص کردن زمان تخم گذاری

به طور معمول اگر فردی قاعدگی تقریبا منظم دارد می تواند با کم کردن عدد ۱۱ از بلندترین دوره قاعدگی و عدد ۱۸ از کوتاه ترین آن، دوره پر خطر (زمان تخمک گذاری) را مشخص کند مثلا اگر فردی دارای بلندترین د وره ۳۲ روزه و کوتاه ترین دوره ۲۸ روزه باشد ، دوره پر خطر وی از روز ۱۰ تا روز ۲۱ خواهد بود. (مبنای روزها از زمان اولین روز وقوع خونریزی محاسبه می شود).

منی (پیشاب) مرد به هیچ وجه نباید با آلت تناسلی زن برخورد کند، هرگونه تماس منی باعث بالا رفتن احتمال بارداری می شود یعنی رابطه سطحی! و عمقی ندارد و نباید تماسی بین آلت مرد و زن برقرار شود.به طور معمول در یک فرد سالم با قاعدگی منظم، رابطه جنسی در دوران قاعدگی باعث بارداری نمی شود. ولی انجام رابطه جنسی در این دوران توصیه نمی شود.

زمان زنده ماندن اسپرم خارج از بدن

اسپرم در محیط بیرون از بدن حدود نیم تا ۴ ساعت زنده می ماند ، پس اگر آلت زن با هر شی آلوده به اسپرم طی این مدت (نیم تا ۴ ساعت بعد از خروج از بدن) تماس یابد، احتمال بارداری وجود دارد.کیتهای تشخیص بارداری از طریق ادرار (بیبی چک) نتایج نسبتا مطمئنی دارند (بولی ممکن است با توجه به شرایط نتایج مثبت و منفی کاذب ارائه کنند پس قطعی ترین آزمون برای تشخیص بارداری اندازه گیری میزان بتا اچ سی جی (BhCG) خون است که در این مورد قطعی ترین زمان بین ۷ تا ۱۰ روز پس از عدم وقوع خونریزی در زمان معین است.

اگر زمان خونریزی شما بیش از ۷ تا ۱۰ روز عقب افتاد نیاز به بررسی بیشتر دارد یعنی ممکن است به دلیل تغییرات هورمونی ، استرس و … زمان خونریزی چند روزی (کمتر از ۷ تا ۱۰ روز) تغییر کند.داشتن علایم احتمالی بارداری به معنی وقوع بارداری نیست و تنها آزمون قطعی، آزمایش خون است.روش های زیادی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد که می توانید مقاله آنرا کامل مطالعه کنید.

سعی کنید رابطه جنسی را با توجه به زمان پرخطر (زمان تخمک گذاری) تنظیم کنید ولی اگر در روزهای پرخطر رابطه جنسی داشتید از روشهای جلوگیری از بارداری (کاندوم، قرص و …) استفاده نمایید. استفاده صحیح از کاندوم و قرص و… روشهایی کاملا کارا برای جلوگیری از بارداری می باشند.

پارگی کاندم عین رابطه جنسی

در صورت پارگی کاندوم حین رابطه جنسی از روش اورژانسی استفاده کنید. اگر از این روشها اطلاعی نداشتید و بعد از رابطه متوجه این روشها شده اید تا ۷۲ ساعت از زمان رابطه جنسی فرصت دارید تا از روش اورژانسی استفاده کنید (بین ۷۲ تا حداکثر ۱۲۰ ساعت هم می توان این روش را انجام داد ولی با کارایی کمتر). پس هر چه زودتر از این روش استفاده کنید کارایی بالاتری خواهید داشت.

روش دیگر جلوگیری از بارداری ناخواسته استفاده از IUD طی ۱۰ روز از زمان رابطه جنسی محافظت نشده است.

 • اگر روش اورژانسی به درستی و طبق راهنمای توصیه شده انجام شود با احتمال ۹۸-۹۹ درصد بارداری نخواهید شد ولی پس از استفاده از روش اورژانسی ممکن است زمان خونریزی بعدی شما با اختلال روبرو شود (۲۰% زودتر – ۱۰% دیرتر) که طبیعی است و جای نگرانی ندارد.
 • در هر دوره قاعدگی فقط یک بار می توان روش اورژانسی را انجام داد به عبارت دیگر استفاده از این روش برای درازمدت توصیه نمیشود و با تغییرات شدید هورمونی مواجه خواهید شد.
  اگر روش اورژانسی را درست انجام ندهید یا از هر روش غیر علمی دیگری برای جلوگیری اورژانسی استفاده کنید (مثلا شستشو آلت تناسلی و واژن با استفاده از سرکه!، مواد قلیایی، آب و …)، احتمال بارداری وجود خواهد داشت، اگر در بازه زمانی گفته شده در بالا قرار دارید (۷۲ ساعت تا حداکثر ۱۲۰ ساعت از رابطه نگذشته است)؛ دوباره روش اورژانسی را طبق راهنما اجرا کنید.

اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.

اگر هیچ یک از موارد بالا در شما صدق نمی کند با یک متخصص در این مورد مشورت کنید.

احتمال بارداری در چه زمانی بیشتر است

سوالات متداول در ارتباط با احتمال حاملگی

آیا پریود شدن نشانه عدم حاملگی است؟

بله. شما با پریود شدن میتوانید مطمئن شوید که حامله نیستید.

احتمال بارداری دختر باکره چقدر است؟

بالای ۹۵درصد یک دختر باکره نمی تواند باردار شود!

آیا احتمال بارداری از روی شرت وجود دارد؟

تا زمانی که مایعی از بدن مرد مستقیما به واژن زن نرسد امکان بارداری وجود ندارد. پس امکان بارداری از روی شلوار یا لباس رخ نمی دهد.

آیا احتمال بارداری از پشت و رابطه مقعدی وجود دارد؟

خیر . به هیچ عنوان با ارتباط مقعدی شما باردار نخواهید شد.

آیا با خوردن آب منی بارداری اتفاق می افتد؟

خیر. با خوردن منی بارداری رخ نمی دهد!

سوالات متداول شما

آیا پریود شدن نشانه عدم حاملگی است؟

بله. شما با پریود شدن میتوانید مطمئن شوید که حامله نیستید.

احتمال بارداری دختر باکره چقدر است؟

بالای ۹۵درصد یک دختر باکره نمی تواند باردار شود!

آیا احتمال بارداری از روی شرت وجود دارد؟

تا زمانی که مایعی از بدن مرد مستقیما به واژن زن نرسد امکان بارداری وجود ندارد. پس امکان بارداری از روی شلوار یا لباس رخ نمی دهد.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 به این صفحه یه امتیاز بده

میانگین رتبه : ۴.۸۶ *** تعداد رای : ۳
spinner در حال ثبت رای

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

 • لینک در کامنت ارسال اصلا قرار ندید چون تایید نمیشه
 • از الفاظ رکیک و بی ادبانه خودداری کنید
 • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

 1. مری گفت:

  سلام
  من 10 ماه پیش رابطه داشتم البته 1 روز از پایان پریودیم گذشته بود. . 23 همان ماه با 1هفته زودتر پریود شدم اما این ماه 3روز هست که پریودیم دیر شده آیا حاملگی صورت گرفته؟ لطفا جواب دهید

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   خیر

 2. تبسم گفت:

  سلام
  من ماه پیش 19 پریود شدم روز 27 با همسرم که الان در دوران عقد هستیم رابطه مشکوک داشتم برای همین قرص لونژیل مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم یکی دیگه خوردم .
  بعد روز 1 تیر پریود شدم که اوایلش زیاد بود بعد تا امروز که 13مه لک بینی داشتم که امروز خیلی شدید شد. دوره پریود منم معمولا 4-5روزی جلو میزنه یعنی زودتر میشم.
  میخواستم بدونم این شرایط مال قرصه و تغییرات هورمونی بدنم؟ از نظر بارداری چی؟الان که 13 زیاد شده مال سیکل پریودمه ، یعنی اون ماه که19 شدم حالا این ماه 13مه؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   خیر . وقتی پریود شدید یعنی باردار نیستید. این تغییرات به دلیل استفاده از قرص های ضدبارداری هست گاهی زودتر گاهی دیرتر و کم و زیاد پریود میشید. نگران هیچی نباشید.

 3. لیلا گفت:

  لطفا جواب من رو بدید
  قبلا هم پرسیدم
  من یکه رابطه جنسی (نه کامل) با یک آقایی که عمل وازکتومی رو ۸ سال پیش انجام داده داشتم (روز ۸ ام قاعدگی)ولی چون به دلیل ترسم قبلا زیاد از روش اورژانسی استفاده کردم نگرانم که دوبازه اسفتاده کنم می خواستم ببینم آیا احتمال بارداری وجود داره یا باز هم از روش اورژانسی استفاده کنم؟۲-آیا می تونم مطمئن باشم که با ایشان اصلا حامله نمی شم؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   درمورد عمل وازکتومی اطلاعات چندانی ندارم اما ماهی یکبار میتونید از روش اورژانسی استفاده کنید. ولی هر چه دیرتر این روش رو بکارببرید اثرش کمتر خواهد بود. پس حتما آزمایش رو هم انجام بدید.

   1. مهرنوش گفت:

    با عرض سلام من با نامزدم رابطه اي داشتم اما از رو لباس بود يعني هم اون لباس تنش بود هم من و خودش رو روي من ماليد ايا امكان بارداري هست؟ تو رو خدا جواب بديدددددد.؟

    1. بانوی پارسی گفت:

     سلام. خیر

 4. بهاره گفت:

  یه چیز دیگه من رژیم سختی گرفتم که بتونم وزن کم کنم برای عروسیم. نمی دونم لازم بود بگم یا نه اما گفتم که بدونید توی سه ماه از 73 کیلو خودم رو به 64 و نیم کیلو رسوندم و باز هم می خوام خودم رو تا اواخر مرداد به 60 کیلو برسونم.ممنون میشم اگه زودتر جواب منو بدید

  1. بانوی پارسی گفت:

   درمورد سوال قبلیتون نمیتونم نظری بدم چون ازین قرص ها زیاد سردرنمیارم. این رژیم سخت غذایی هم میتونه قاعدگی رو نامرتب کنه. کلا هر تغییری در بدن اتفاق بیوفته تاثیر گذاره و استرس هم میتونه تاثیر داشته باشه.

 5. هانی گفت:

  مرسی از راهنماییتون.اما همه میگن از موقعی که آدم پریود میشه برای اولین بار تا 1 سال بعدش نامنظمه تاریخش.
  حالا بنظر شما اصلا احتمال حاملگی وجود نداره؟آخه خیلی میترسم

  1. بانوی پارسی گفت:

   خواهش می کنم. بله همینطوره

 6. هانی گفت:

  سلام خواهش میکنم جواب بدین که خیلی استرس دارم.من روز 26 ماه پیش با دوستم رابطه داشتم و دخولی صورت نگرفت………… پس فردای اون روز یعنی 28 پریود شدم و حدود 5-6 روز طول کشید در صورتی که باید 12 ماه آیندش پریود میشدم و حدود 14 روز زودتر پریود شدم.البته چون تقریبا سال اول پریودم هست کمی نامنظمه همیشه.حالا چون ماه پیش 28 پریود شدم این ماه هم منتظر بودم که 28 بشم اما امروز 31 هست و من هنوز پریود نشدم آیا احتمال باردیری وجود داره؟بااینکه 1 ماه از اون موضوع میگذره.یا باید همون 12 منتطر پریودم باشم؟نمیدونم اصلا خواهش میکنم کمکم کنید آیا احتمال حاملگی وجود داره؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   یعنی چی اولین سال پریودم هست ؟! اگه همیشه این نامنظمی وجود داره حتما سونوگرافی انجام بدید تا دکتر علت اون روبررسی کنه. اما وقتی پریودیتون کامل شده با وجود اینکه در همون تاریخ ماه قبل نبوده احتمال حاملگی وجود ندارد.

   1. هانی گفت:

    مرسی از راهنماییت عزیزم.خیلی کمک کردی…

 7. ریسک گفت:

  با سلام

  بنده 4 روز بعد از اتمام دوران پریودیم با نامزدم در حد تماس ………رابطه داشتیم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت و پرده من هم کاملا سالم است ولی از هیچ روش اورژانسی استفاده نکردم

  آیا احتمال بارداری هست

  توروخدا وحشتناک میترسم

  دوران قاعدگی بنده 25-28 روزه است

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   اگر مایع منی با آلت شما هیچ تماسی نداشته امکان بارداری وجود ندارد. در غیر اینصورت حتما آزمایش انجام دهید چون در زمان پرخطر بوده اید.

 8. نازنین گفت:

  سلام ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم …..خواسم بدونم احتمال بارداری من هست؟؟ و اینکه من هنوز پرده بکارت دارم…. خواهشا پاسخگو باشید-ممنون میشم….

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   لطفا مطلب بالا رو کامل بخونید. کسی با رابطه از عقب باردار نمیشه ! لطفا دیگه این سوال رو نپرسید !!

 9. لیلا گفت:

  با سلام
  من یکه رابطه جنسی (نه کامل) با یک آقایی که عمل وازکتومی رو 8 سال پیش انجام داده داشتم (روز 8 ام قاعدگی)ولی چون به دلیل ترسم قبلا زیاد از روش اورژانسی استفاده کردم نگرانم که دوبازه اسفتاده کنم می خواستم ببینم آیا احتمال بارداری وجود داره یا باز هم از روش اورژانسی استفاده کنم؟2-آیا می تونم مطمئن باشم که با ایشان اصلا حامله نمی شم؟

 10. نیلوفر-آ گفت:

  سلام.من و نامزدم 7 خرداد یک رابطه خیلی مختصر جنسی داشتیم.آلت هامون باهم تماس داشتند و قبل از ارضا هردومون رابطه تموم شد. همون شب یک مایع متمایل به شیری رنگ که بو هم نداشت از من خارج شد.تا چهار یا پنج روز بعد از اون صبح ها سرگیجه شدید و کمی حالت تهوع داشتم و دردی شبیه پریود گاهی میگرفتم. ولی 15 خرداد طبق نظم همیشگی پریودم پریود شدم و تمام حالت هام مثل ماه های گذشته و عادی بود. و دیگه خبری از سرگیجه و تهوع نیست.
  میخواستم ببینم آیا امکان باردار بودنم هست؟
  خیلی نگرانم.

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام دوست عزیز. خیر زیرا شما پریود شدید. اصلا نگران نباشید و با خوردن میوه و مغزها خودتون رو تقویت کنید.

   1. نیلوفر-آ گفت:

    از پاسختون خیلی ممنونم.
    یک سوال دیگه هم داشتم.
    دیروز صبح پریودم تموم شد اما امروز غروب کمی خون ریزی داشتم.
    میخواستم ببینم علت خاصی داره؟ خیلی ممنونم.

    1. بانوی پارسی گفت:

     احتمالا آخرای پریودیت بوده و هنوز کامل تموم نشده. فکر نمیکنم علت خاصی داشته باشه

 11. ساراي گفت:

  باسلام.من وهمسرم تقريبا يك هفته پيش با هم رايطه داشتيم ازهيچ روش پيشگيري هم استفاده نكرديم مني همسرم داخل واژنم ريخت ولي سريع باآب شستشو دادم وكمتراز24ساعت ازروش اورژانسي به طورصحيح استفاده كردم باتوجه به اينكه درزمان نزديكي پريودم فقط چندروز بود كه تمام شده بود ولي درعرض كمتراز10روز دوباره پريودشدم.آيااحتمال بارداري هست؟؟علت پريود پيش ازموعدم چيه؟؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   پریود شدن بی موقع شما پس از استفاده از روش اورژانسی به دلیل همین قرص است. اصلا نگران نباشید.

 12. تارا گفت:

  باسلام.من ماه گذشته دوروز بعد از اتمام پریودم با نامزدم رابطه داشتم البته درحد ………… من لباس زیر به تن داشتم ولی ایشون نه که مقداری ا…………… من 24ساعت بعد ازروش اورزانسی استفاده کردم که ده روز بعد من به مدت سه روز ومقدار بسیارکم پریودشدم آیاامکان بارداری وجودداره توروخداجوابموبدین حتی جرات نمیکنم ازبی بی چک استفاده کنم

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   خیر امکان بارداری وجود نداره. پریودی شما به علت استفاده از روش اورژانسی است.

 13. اکبر گفت:

  سلام
  من هر وقت با نامزدم نزدیکی میکنم زیر شکمش درد میگیره هنگام نزدیکی و بعدش داخل واژن احساس سوزش میکنه البته نزدیکی ما سطحیه چون پرده داره میخواستم زحمت بکشید بگید دلیلش چیه؟سوال بعدیم اینه بی بی چک بعد از چند روز جواب میده؟ممنون

 14. مهرداد گفت:

  با سلام.3روز پس از تمام شدن پریودیه نامزدم نزدیکی داشتیم.با کاندوم.اما هنگام ارتباط از مقعد کاندوم پاره شد.از ترس اینکه پیشاب با واژن برخورد کرده از روش اورژانسی به طور صحیح استفاده کردیم.الان 4 روز میگذره از روزی که روش اورژانسی استفاده کردیم اما کماکان از پریودی خبری نیست.احتمال حاملگی وجود داره؟؟؟ اگه وجود داره کی با آزمایش خون معلوم میشه؟؟؟ با تشکر

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   پس از استفاده از روش اورژانسی ممکنه تاریخ پریودی تغییر کنه و ممکنه که این اتفاق نیوفته. این دلیل بر بارداری نیست. ولی میتونید برای اطمینان آزمایش خون رو انجام بدید.

 15. زي زي گفت:

  ممنونم از توجهتون

 16. زي زي گفت:

  سلام
  من حدود 3 هفته پيش با نامزدم رابطه داشتم در حد خوردنه آلتامون به هم.اما…………..من روز پريدم10 يا 11 هر ماه شروع ميشه و مرتب هست روزي ام كه با هم رابطه داشتيم دهم ماه بود و من 12 پريد شدم به مدت 7 روز اما بعد از 10 روز دچار لكه بيني شدم آيا احتمال حاملگي هست.
  ممنون ميشم زود جوابمو بديد خيلي نگرانم.

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   خیر احتمال باردار ی وجود ندارد.

 17. امیــــــــــــر-فوری تروخدا جواب بدین گفت:

  راستی نشونه های بارداری از کی معلوم میشن؟

 18. سارا گفت:

  سلام من حدود 1 هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم کامل ولی نمیدونم چیزی …..اصلا و 3 روز بعد 2 قرص LD خوردم و تا 4 روز صبر کردم و دوباره 2 دیگه خوردم تا دیپریود نشدم ولی دائما حالت تهوع دارم بی بی وچکم چک کردم خبری نبود یعنی حاملم؟ میترسم؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   خانم این طرز استفاده از قرص LD اصلا درست نیست. اینطور به بدنتون آسیب میرسه و میتونه خطرناک باشه و باعث خونریزی بشه. حتما آزمایش بدهید.

 19. دریا گفت:

  سلام. چقدر خوبه که سریع به سوالات جواب میدید.
  من در شهری زندگی میکنم که خیلی حساس هستند که دختر در دوران عقد باردار نشه. من الان عقد هستم و هفته قبل، دو روز بعد از اتمام پریودم، با همسرم رابطه داشتم. البته به این صورت که فقط آلتهامون………. هنوز منی از ایشون خارج نشده بود… اما من چیزی حس نکردم. آیا ممکنه من باردار شده باشم؟ با توجه به اینکه سینه هام خیلی درد میکنه. و گاهی زیر شکمم درد میگیره.
  تو رو خدا زود بهم جواب بدین. ممنون

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   از پیش آب مرد هم ممکنه بارداری اتفاق بیوفته. حتما بیبی چک رو از داروخانه تهیه کنید و در اسرع و آزمایش بدید.

 20. ی گفت:

  سلام. روز 26 رابطه داشتم و روز 27 پریود شدم. مطمئنا دلیل بر عدم بارداریه؟ خیلی استرس دارم خواهشا زود جواب بدین

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   درصورتیکه تاریخ پردیودی در ماه های قبل 27 ام یا همین حدود بوده نشان دهنده عدم بارداری می باشد.

 21. سحر گفت:

  سلام ممنون که جواب سوالا رو میدید
  من حدود 3 ماهه عقد کردم حدود 20 روز پیش باهمسرم فقط در حد بوسه و مالش بود اون هم با لباس
  من پریودی خیلی نا منظمی دارم و چون مدتیه تیروئید کم کار هم دارم خیلی بد و نامنظم پریود میشم و همیشه برای اینکه پریود بشم یکی دوروز قرص جلوگیری مصرف میکنم و بعد از یه هفته پریود میشم ولی این بار حتی بعد از یه هفته ام پریود نشدم
  وای دارم از ترس میمیرم …چون واقعا نزدیکی نداشتیم و من بخاطر احتیاط حتی نذاشتم لباس در بیاریم
  علت این پریود نشدنم چیه ؟
  تروخدا جوابمو بدید
  حتی جرات ندارم بی بی چک بگیرم

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   با خیال راحت بی بی چک استفاده کنید چون احتمال بارداری شما 1 در 1000

  2. بانوی پارسی گفت:

   درود
   باخیال راحت از بی بی چک استفاده کنید. شما نمیتونید باردار باشید فقط برای اینکه خیالت راحت بشه.

 22. nazanin گفت:

  سلام.من 25 سالمه و 2روز بعد از تموم شدن دوره ماهانه با نامزدم رابطه برقرار کردم اما دخول انجام نشده فقط الت هامون برخورد داشت ایا احتمال حاملگی هست یا نه؟ تورو خدا زودتر جواب بدید خیلی نگرانم 🙁

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   درصورتیکه منی به آلت شما برخورد داشته باشد احتمال حاملگی کم است اما ممکن است. برای اطمینان تست بارداری انجام بدید.

 23. farahnaz گفت:

  با سلام.اگر بعد از رابطه جنسی مشکوک با مصرف قرص پریود بشیم امکان حاملگی وجود داره؟تا جای که من مطالعه کردم (ظاهرا) نباید چنین اتفاقی بیافته؟من 1قرص اورژانس 1شنبه مصرف کردم و 12 ساعت بعد بجای دومی HD رو مرتب مصرف کردم که تا 5شنبه و دیگه قرص نخوردم که شنبه هم پریود شدم و 7 روز هم طول کشید.

 24. مریم گفت:

  باسلام -من میخام با نامزدم رابطه داشته باشم چیکار کنم باردار نشم -خواهشا راهنمایی کنید

 25. fatemehjamshidi گفت:

  با سلام ببخشید من با نامزدم در صورتی که هر دو نشسته بودیم و ارتباط در حد آغوش و بوس بود امکان دارد منی ……… رفته باشد با توجه به اینکه سیکل من ۱-۱۱-۹۱ ..۳-۱۲-۹۱…۲۹-۱۱-۹۱ و این دفعه هم ۱۸-۱-۹۲ که آخرین بار ۴ روز بود آیا من حامله هستم علت دو بار پریود شدن چیست ؟مرسی

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   آیا دخول انجام شده؟ همیشه دوره ماهیانه چند روز طول میکشید؟

   1. fatemehjamshidi گفت:

    خیر دخولی انجام نشده ..دوره ماهیانه 6 روز طول می کشید ..آیا در این زمان یعنی 17 فروردین زمان
    تخمک گذاری بوده است ؟؟دلیل این دو بار پریود شدن چیست ؟

 26. h گفت:

  سلام از آخرین رابطه ام با نامزدم سه ماه میگذره تو این سه ماهم دوره های قاعدگیم مرتب و کامل بود ولی این ماه از زمان قاعدگیم دو روز گذشته.رابطه ب کاملی هم نداشتیم امکان بارداری هست…

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام
   سه ماه گذشته و شما پریود هم شدید پس دیگه باردار نیستید.

 27. نرگس گفت:

  باسلام .ایا در روز اول یادوم بعداز پاکی از قاعدگی نیز باید جلوگیری کرد؟ با تشکر

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   در دوران قاعدگی هم بهتر است جلوگیری شود یا نزدیکی نباشد. ولی پس از پایان قاعدگی حتما برای پیشگیری باید اقدام کنید.

 28. نرگس گفت:

  سلام .من درنزدیکی زمان قاعدگی روز20 رابطه داشتم. آیا احتمال بروز حاملگی هست واز قرص های پیشگیری استفاده کنم.باتشکر

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   بله حتما از قرص پیشگیری استفاده کنید.

 29. سارا گفت:

  با سلام.ببخشید من یه سوال داشتم که خیلی ذهنمو درگیر کرده خیلی ممنون میشک جوابمو بدین..من و نامزدم 9روز پیش با هم یک رابطه ی سطحی داشتیم.به طوری که ایشون لیاس زیر داشتن اما من نه.بعد از مدتی لباس زیر ایشون کمی تر شده بود ک با همان لباس زیر به آلت من خورد.ولی باز میگم مایع ایشون به داخل آلت من نریخت…فقط لباس زیرشون که تر شده بود به آلت من و مقدار خیلی کمی فرو هم رفت البته من باکره هستم و اینکه به طور خیلی نامنظم از اول پریود میشدم.حتی پیش هم آمده که بعده 2ماه پریود شم…الان هم کمتر از یک ماه از پریودم گذشته.به نظرتون احتمایل بارداری هست؟؟؟

 30. یگانه گفت:

  من روز آخر پریودم با نامزدم نزدیکی داشتم،،
  خیلی مضطربم میخوام بدونم با این ک روز آخر پریودم بوده ممکنه حامله شده باشم؟
  در ضمن بگم ک خونریزیم خیلی کم بود و تقریبا قطع شده بود و نمیدونم ک ترشح ریخته یا نه،ولی منی نریخته،تورو خدا زود جواب بدین…

 31. پریسا گفت:

  سلام میشه جواب منو بدیدمن تودوران شیردهی هستم عادت ماهانمم دیربه دیره امشب شب ۴عادتم بود که خونریزیم کم شده بود باشوهرم نزدیکی کردم احتمال حاملگیم هست جلوگیریم نکرد

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   بله احتمال حاملگی وجود داره حتی در دوران شیردهی. توصیه می شود از روش های جلوگیری استفاده شود.

  2. مریم گفت:

   عزیزم خانومی ! دخول در واژن به هنگام عادت ماهیانه حرام هست !

 32. سارا گفت:

  سلام من پريوديم تقريبا نامنزمه ولي نه زياد من روز ٢٤ اسفند با نامزدم رابطه داشتيم ماه پيش ٢٠ بهمن ماه كه پريود شدم هنوز نشدم الان هم ٢٩ اسفنده خيلي استرس دارم چيكار كنم قرص هم مصرف نكردم ولي تا تونستم زعفرون و بابونه و … خوردم به نظرتون احتمال حاملگي هست يا نه تورو خدا زودي جواب بدين دارم ميميرم از استرس البته تا امشب فرصت هست كه بشه ١٢٠ ساعت جناب آدمين

 33. بهار گفت:

  سلام
  خسته نباشین
  من 2ماه پیش با پسری رابطه جنسی داشتم و اون آب منی خودش ریخت توی واژن من و من بعدش نشستم و تمامش ریخت بیرون و 5 دقیقه بعدش رفتم دستشویی و ادرار کردم و خودم شستم.بعدش ماه اول 2 یا3 روز دیر پریود شدم. وماه بعد هنوز 10 یا 11 روز میگذره از زمان پریوده ولی هنوز پریود نشدم.با اینکه پریودم منظم بوده.ولی علاعم دیگه بارداری رو ندارم با اینکه 2 ماه گذشته از اون رابطه .تورو خدا جوابمو بدین

 34. هانا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من معمولا پریودی نامنظمی دارم
  با توجه با اینکه الان عقد هستم و با همسرم یه رابطه سحطی دارم البته گاهی شده که پیشاب با التم برخورد داشته باشه اما منی اصلا برخوردی نداشته از بیبی چکم استفاده کردم و جواب منفب بود اما بازم استرس دارم که شاید بیبی چک اشتباه کرده باشه میخواستم بدونم چند درصد احتمالش هست اشتباه کرده باشه و با توجه به اینکه هنوز امکان زیر یه سق رفتن رو نداریم اگه بارداری بود با توجه به باکره بودنم باید چیکار کرد؟ایا می تونم به طور قانونی برای سقطش اقدام کنم؟
  ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدید اخه خیلی استرس گرفتم و می ترسم

  1. هانا گفت:

   تو رو خدا یکی جواب منو بده خب

   1. بانوی پارسی گفت:

    سلام هانا جان کدوم سوالتو جواب بدیم؟!

 35. ali گفت:

  salam.aya azmayesh kamelan motmaen konande has

 36. زهرا گفت:

  ببخشید که هی سوال میپرسم اگه حامله شده باشم با توجه به مدت رمانی که گذشته (4روز) بازم میشه پیشگیری کرد؟؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   پیشگیری قبل از برقراری رابطه میشه. البته میشه بعد از اون هم قرص بخوری اما بعد از 4روز نمیدونم ! من اطلاعات چندانی ندارم ولی میتونی برای اطمینان چندشب قرص ال دی بخور ولی حتما هرچه سریعتر بی بی چک از داروخانه تهیه کن و خودت میتونی آزمایش رو انجام بدی.

 37. زهرا گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  من روز سه شنبه با نامزدم یه رابطه سطحی داشتم و هیچگونه دخول صورت نگرفت و منی هم با آلت من تماس نداشت ولی پیشابش به آلتم خورد
  آیا ممکنه حاملگی رخ بده خواهش میکنم سریع پاسخ بدین
  اگه ممکنه چطوری میتونم جلوگیری کنم

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام. خیر پیشاب سبب حاملگی نمیشه. اما جهت اطمینان از بیبی چک استفاده کنید.

  2. پريا گفت:

   سلام عزيزم اتفاقا پيش اب هم ممكنه حاوي اسپرم باشه جهت اطمينان تست بتا انجام دهيد

 38. نرگس گفت:

  یه سری سوال دیگه!! ببخشید می دونم پررویه اینقدر سوال می پرسم!!اما بخدا نمی دونم و تا حالا نرفتم دکتر!می ترسم حتی برم! منی که پریودیم نامنظمه امکان داره حامله بشم؟ بعدش من قبلا پریودیم منظم بود اما از وقتی رفتم خوابگاه نامنظم شد و البته توی سه سال این قضیه اتفاق افتاد و در طی همین سه سال من بیشتر از 12 کیلو وزن اضافه کردم! می خوام ببینم احتمال کیست هست؟ یا اینکه اضافه وزن و تغذیه نادرست علتش بوده؟دیگه سوال نمی پرسم باور کنید!! واقعا ممنونم ازتون

  1. بانوی پارسی گفت:

   شاید کیست داشته باشید یا مقدار یکی از هورمونها نرمال نیست. حتما باید به پزشک مراجعه کنی تا آزمایش و سونو بنویسه. ولی نگران نباش اگه جوابتو ازدکتر بگیری به مشکلت پی میبری و اونو حل میکنی

 39. نرگس گفت:

  ببخشید شرمنده! بی بی چک یعنی درسته جوابش؟ بعدشم این درده زیر شکمم واسه چیه؟ و اون لکه و خونریزی های کم؟؟؟ اونا واسه چیه؟ یعنی حامله نیستم؟ببخشید از این سوالا می پرسم. آخه می ترسم.ممنون از پاسختون. واقعا دلهرم کمتر شد. ممنون

 40. نرگس گفت:

  با سلام
  من 27 سالمه و بعد از عقد به اصرار شوهرم باهاش رابطه جنسی برقرار کردم. هر ماه پریود میشدم البته پریودی من از نوع نامنظمه ولی میشد و این ماه پریودیم عجیب غریب بود. ده روز طول کشید و خونریزیش مقدارش خیلی کم شده بود و بعدش هم الان چهار روزه که هر روز مشکل دارم و مقداری خونریزی دارم و زیر شکمم هم درد می کنه به نظرتون من حامله هستم؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود. اگه پریود شده باشید که قاعدتا نباید باردار باشید اما برای اطمینان با بیبی چک خودتون رو تست کنید.

 41. حامد گفت:

  سالم رابطه با دوستم داشتم که منی کاملا روی پرده ریخته شد ایشون باکره هستن بلافاصله شست و 30 دقیقه بعد یه قرص 150 گرمی لنوزل خورد .ما میتونیم ازمایش بتا بدیم چون خیلی نگران شدم .شنیدم منع قانونی داره اگه محرم نباشی؟ امکان بارداری با توجه به این که ما 26 رابطه داشتیم نزدیک 28 بوده هست

 42. adena گفت:

  با سلام
  من دختری هستم 24 ساله که حدود 6 ماهی هست که نامزد کردم
  نامزدم خیلی اصرار به ایجاد رابطه داشت
  چون هنوز در دوران نامزدی هستیم یه رابطه سطحی و بدون دخول رو تجربه کردیم که متاسفانه مقداری از منی روی آلت من ریخته شد ولی بلافاصله دو قرص اچ دی مصرف کردم و هفته بعد از رابطه عادت ماهانه شدم که حدود 4 روز طول کشید میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری باز هم هست ؟؟؟؟

  1. بانوی پارسی گفت:

   خیر. امکان بارداری نیست

 43. sajad گفت:

  ببخشید اگر دختر بعد از رابطه جنسی که با پسر داشته در ماه اول سر موقع پریود بشه بازم احتمال حاملگی است.mr30

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام. نه نیست

 44. م گفت:

  میشه جواب سوالم رو سریع بدید که اگه قراره روش اورژانسی انجام بدم وقتش نگذره.ممنون.

  1. بانوی پارسی گفت:

   سلام. در این مورد اطلاعی ندارم حتما به پزشک مراجعه کنید. تست حاملگی رو از داروخانه تهیه کن و خودت انجام بده.

 45. م گفت:

  سلام.من روز سوم پریودم بود که رابطه داشتم و مایع کامل داخل واژنم ریخت.احتمال بارداری وجود داره؟ چه کنم؟

 46. sahar گفت:

  با سلام
  من یک سوال دارم که خیلی هم استرس به من وارد کرده، توی اینترنت جستجو کردم، دیدم شما لطف میکنید و به سوالات پاسخ میدهید.
  خواهش میکنم از شما این سوال من را جواب بدین..
  من 25 سشلمه و چند ماهه نامزد کردم، متاسفانه خانواده نامزدم خیلی روی مسئله بکارت حساس هستند.
  من چند بار با نامزدم رابطه داشتم، اما خیلی حساب شده و دقیق، به این ترتیب که ایشان آلت خودشون از روی لباس به آلت من میمالیدن، البته من لباس زیر داشتم ولی ایشون نداشتن.. هیچ گونه دخول یا تماس مستقیم ایجاد نشد و رابطه ما به این صورت بود که هر دو ما ایستاده بودیم؛ ازایشان پیشاب خرج شد و هنگام انزال، ایشان آلت خود را برداشتند. ایشان عقیده دارند که چون هر دوی ما ایستاده بودیم، هیچ خطر حاملگی وجود نداره. البته من هنوز دختر هستم، ولی دارم از استرس دیوونه میشم، میترسم اسپروم از بدنشان وارد بدنم شده باشد، میشه بیزحمت جواب منو بدین؟ باز هم تاکید میکنم که هر دوی ما در حالت ایستاده بودیم و من لباس زیر تنم بوده است.
  ممنونم از لطفتون
  خدا نگهدار

  1. بانوی پارسی گفت:

   درود
   بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم و تنها با خواندن مقاله هایی در این زمینه اطلاعاتی کسب کردم .تا جایی که بتونم جواب سوال ها رو میدم اما بازم میگم من تخصصی ندارم و بهتره این سوالات رو از پزشک متخصص بپرسید.
   گاهی بدون دخول و فقط با ریختن کمی از مایع منی روی آلت خانم ها ممکنه بارداری اتفاق بیوفته و حتی در مواردی بدون اینکه پرده بکارت از بین بره ! چون پرده بکارت کاملا بسته نیست و امکان دارد با کمترین مایع این اتفاق بیوفته.
   از این نظر که ایستاده باشید یا خوابیده رو من نمیدونم ولی اگه مستقیما روی واژن شما نریخته و یا لباس زیر خیس نشده که به واژن شما برسد امکان اینکه حامله باشید وجود نداره.
   میتونید برای اطمینان از داروخانه تست حاملگی بگیرید و خودتون توی خونه انجام بدید.

 47. هـ - ف گفت:

  خانمم مدتی است که پریود نشده است
  بی بی چک هم گرفتیم ولی منفی نشون میده
  به دکتر هم مراجعه کردیم ولی فقط آمپول داد که زدیم ولی چند روزه که می گذره ولی خبری نیست

 48. نامزد گفت:

  خوب بود باز برام ایمیل کنید

 49. b گفت:

  با سلام خواهشمندم مسایل شرعی را نیز مد نظر قرار دهید.در جایی از سایت شما خواندم که نوشته شده بود با خوردن منی بارداری رخ نمیدهد ولی اصلا هیچ گونه توضیحی در مورد این کار که از نظر شرعی حرام است بیان نشده بود.

 50. mahdi گفت:

  salam lotfan ravesh orjansi ro tozih bedin chie aslan
  kheili mamnon

  1. بانوی پارسی گفت:

   با سلام. در منوی زناشوئی در پست روش های جلوگیری از بارداری همه روش ها به همراه روش اورژانسی بطور کامل شرح داده شده.