0

زمان طلایی برای انجام جراحی لیفت صورت

زمان طلایی برای انجام جراحی لیفت صورت

زمان طلایی برای انجام جراحی لیفت صورت

اگر شما در حال سپری کردن دهه های پنجم یا ششم زندگی تان باشید و از شما بپرسند که دوره طلایی زندگی تان کدام دوره بوده است ، به احتمال زیاد ، به دوره جوانی اشاره می کنید و با یاد کردن ویژگی های مثبت این دوره از قبیل پر توان تر بوده ، زیبا تر و جذاب تر بودن ، شاید هم آه حسرتی هم از درون تان بلند شود و افسوس بخورید که آن ویژگی های مثبت ، چه بی خبر و ناغافل شما را ترک کردند و آنچه برایتان ماند ، به یاد آوردن خاطره شیرین آن سرمایه ها با حسرت است.

اما خبر خوش در میان همه این حرف های نا امید کننده این است که امروزه به مدد پیشرفت های مثبت اتفاق افتاده در پروسه های جراحی های زیبایی از جمله عمل فیس لیفت ، این فرصت طلایی به دست بهترین جراحان فوق تخصص برای شما فراهم شده است که زیبایی ها و جذابیت های از دست رفته دوره جوانی را حتی در دهه های بالای زندگی تان دوباره صاحب شوید و با داشتن آن ، شوق دوست داشتنی جوانی را در دل زنده کنید. جراحی لیفت صورت ، با حذف بخش افتاده پوست ، باعث می شود که بافت پوست شما محکم شود و صورت تان شکل گرفته و کانتور زیبایی در آن ایجاد گردد.

زمان طلایی برای انجام جراحی لیفت صورت

در چه سنی بهترین نتیجه از جراحی فیس لیفت بدست می آید؟

با توجه به متفاوت بودن ویژگی های بدن هر فرد ، شدت و میزان و سرعت افتادگی پوست صورت ، در افراد مختلف ، یکسان نمی باشد. در برخی افراد این افتادگی با سرعت و شدت بیشتری رخ می دهد و در برخی دیگر ، پوست دیر تر دچار افتادگی می شود.

خوشبختانه ، هیچ محدودیت سنی برای انجام این پروسیجر جراحی زیبایی وجود ندارد و زمانی که با نگاه کردن در آیینه ، متوجه شدید که پوست صورت تان دیگر آن طراوت و استحکام را نداشته و افتادگی پوست آن باعث بدشکل شدن کانتور صورت شده است ، می توانید برای بهره مند شدن از این فرایند زیبایی مثبت ، تصمیم گیری کرده و دست به کار شوید. معمولاً بیشتر داوطلبین این فرایند ، در دهه های چهارم به بعد زندگی شان افتادگی پوست را تجربه می کنند.

آیا می توان در منزل پوست صورت را لیفت کرد ؟

لیفت صورت پروسیجر حذف کردن بخش اضافی پوست است که به دلیل از دست رفتن حالت ارتجاعی و خاصیت کشسانی در پوست دچار افتادگی شده است. حذف این پوست اضافی بدون شک با مداخله پروسیجر های جراحی و ایجاد برش امکان پذیر است بنابراین طبیعی است که نمی توان با راهکارهای خانگی ، به چنین نتیجه ای دست پیدا کرد. البته ، روش های خانگی از قبیل گذاشتن ماسک های مختلف روی پوست صورت می تواند به تقویت پوست و حفظ طراوت و شادابی و جوانی آن کمک کند ولی مداخله ای در از بین بردن مشکلات ناشی از افتادگی پوست نخواهد داشت.

زمان طلایی برای انجام جراحی لیفت صورت

پروسیجرهای ترکیبی با لیفت صورت

زمانی که برای رفع مشکلات مربوط به افتادگی پوست صورت تان ، به بهترین جراح لیفت صورت مراجعه می کنید و دغدغه های خود را با او در میان گذاشته و از وی درخواست ارائه یک راهکار ایده آل برای رفع این مشکل و بازیابی جوانی تان می کنید ، او با دقت به آنالیز صورت شما پرداخته و هر آنچه را که جوانی و شادابی و جذابیت را از چهره تان ربوده است ، شناسایی می کند. گاهی پوست صورت شما تنها بخشی نیست که مورد حمله آثار پیری شده و دچار افتادگی شده است بلکه بخش های دیگر نیز از آثار منفی این حملات در امان نمانده اند.

یکی از این بخش ها در صورت ، ابروها هستند که به مرور زمان ، دچار افتادگی می شوند. زمانی که ابروها افتاده باشند ، چهره خسته و پیر به نظر می رسد در حالیکه وقتی ابروها تحت یک زاویه استاندارد ، رو به بالا باشند ، چشم ها باز و شاداب دیده می شوند و چهره ، سرحال به نظر می رسد.در چنین شرایطی ، جراح در کنار پروسه بالا کشیدن پوست صورت ، لیفت ابرو را نیز پیشنهاد می کند تا در طول یک فرایند ترکیبی ، بتواند نتیجه رضایت بخش تر را برای بیمار خلق کند.

نکته طلایی و کلیدی در دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز

بدون شک زمانی که برای رفع مشکلات ناشی از افتادگی پوست در صورت تان تصمیم گیری و اقدام می کنید ، منتظر هستید تا بعد از اجرای پروسیجر ، شاهد یک نتیجه رضایت بخشی باشید که با دیدن آن ، ذوق زده شوید و خوشحال باشید که جوانی تان دوباره به شما بازگردانده شده است. حال یک لحظه تصور کنید که به جای یک نتیجه رضایت بخش ، شاهد یک نتیجه نا امید کننده باشید.

چه حس و حالی به شما دست می دهد؟ سردرگم می شوید و با خودتان فکر می کنید که کجای کارتان ایراد داشته که اکنون این نتیجه نا امید کننده سهم شما بعد از صرف هزینه ریالی و زمانی شده است. بله ، اگر به عقب برگردید می بینید که در فاز انتخاب جراح ، آنقدر که باید و شاید ، وسواس و حساسیت به خرج نداده اید. انتخاب یک جراح لیفت صورت خوب ، بدون شک ، نکته کلیدی و ضامن موفقیت شما در دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش است.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه مقالات مرتبط در وب سایت دکتر شهریار حدادی رجوع کنید.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

  • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه