1

زیبایی و ظرافت سایبان‌های استند برای استفاده در تمامی مکان‌ها

زیبایی و ظرافت سایبان‌های استند برای استفاده در تمامی مکان‌ها

زیبایی و ظرافت سایبان‌های استند برای استفاده در تمامی مکان‌ها

امروز با بررسی زیبایی و ظرافت سایبان‌های استند برای استفاده در تمامی مکان‌ها، کاربرد و کیفیت آنها شما را همراهی خواهیم کرد و شما می‌توانید انواع سایبان را از سایت سایبان شاهد با بهترین کیفیت تهیه کنید.

سایبان استند

سایبان استند یک نسل جدید از سایبان است که با توجه به کاربرد و نیاز مشتری با متریال‌های مختلفی ساخته می‌شود؛ سایبان‌های استند به دلیل کاربری زیاد و تنوع در مدل‌های موجود در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال افراد در هر حوضه کاری و مردم عادی قرار گرفته است و زیبایی و ظرافت سایبان استند در تمامی مکان‌ها به چشم می‌اید.تنوع زیاد در مدل‌های موجود سایبان‌های استند موجب شده است افراد با توجه به شرایط ،محل نصب، ابعاد سایبان و نیاز خود بتوانند سایبان مناسب شرایط خود را انتخاب و خریداری کنند.

زیبایی و ظرافت سایبان های استند برای استفاده در تمامی مکان ها

زیبایی و ظرافت سایبان های استند برای استفاده در تمامی مکان ها

انواع سایبان

سایبان برقی

سایبان برقی دو نوع دارد؛ در نوع اول یک وجه یا طرف سایبان به دیوار متصل می‌شود و هیچ پایه ای متصل به زمین ندارد و توسط کنترل باز یا بسته می‌شود؛ این نوع بیشتر مورد استفاده در فروشگاه‌ها یا مغازه‌هایی است که از محیط جلو فروشگاه یا همان سایبان مغازه خود برای ارائه خدمات به مشتری استفاده می‌کنند.

در نوع دوم این سایبان روی یک چهارچوب متصل به زمین قرار دارد و با کنترل فقط سطح رویی سایبان باز و بسته می‌شود و چهارچوب‌های آن در سر جای خود قرار دارند و تکان نمی‌خورند؛ این نوع سایبان مناسب محل‌هایی است که هیج نوع امکانی برای اتصال سایبان به دیوار وجود ندارد و نیاز است که مساحت زیادی توسط سایبان پوشیده شود.

سایبان کولر

 یکی از چندین مدل سایبان‌های استند، سایبان کولر است؛ سایبان کولر در ابعاد استاندارد و مناسب کولر ساخته می‌شوند؛ نکته قابل توجه این است که طراحی سایبان‌های کولر به طوری خواهدبود که در برابر باد‌های شدید مقاوم باشد و تکان نخورد و علاوه بر آن به راحتی نصب یا برداشته شود.

استفاده از سایبان کولر موجب می‌شود در گرمای تابستان کولر شما انرژی کمتری مصرف کند و عملکرد بهتری داشته باشد؛ همینطور استفاده از سایبان کولر باعث می‌شود کولر شما باد خنک تر و عمر طولانی مدتی داشته باشد؛ زیرا تابیدن نور آفتاب به کولر باعث می‌شود پبچ‌ها و بدنه کولر زنگ زده شوند و عمر آنها کوتاه تر شود.

زیبایی و ظرافت سایبان های استند برای استفاده در تمامی مکان ها

زیبایی و ظرافت سایبان های استند برای استفاده در تمامی مکان ها

سایبان باغ

سایبان باغ انواع مختلفی دارد که با توجه به ابعاد و مساحتی که شما می‌خواهید سایبان آن را پوشش دهد دسته بندی می‌شوند؛ اگر می‌خواهید مساحت کمی از باغ را با سایبان بپوشانید بهتر است از سایبان استند چتری استفاده کنید؛ اما اگر می‌خواهید مساحت زیادی از باغ خود را توسط سایبان بپوشانید بهتر است از سایبان استند ساخته شده با متریال فلزی و فولادی استفاده نمایید.

سایبان ماشین

سایبان ماشین در مدل‌های مختلف و با متریال مختلفی ساخته شده‌اند و همین باعث می‌شود شما با توجه به نیاز خود سایبان مناسب برای ماشین خود را انتخاب کنید؛ به طور مثال اگر امکان وصل سایبان  ثابت ماشین را ندارید می‌توانید از سایبان متحرک ماشین استفاده کنید‌.

سایبان چتری

سایبان چتری در ابعاد مختلفی ساخته می‌شود و کاربردهای زیادی دارد ولی بیشتر برای پوشش مساحت کوچکی مورد استفاده می‌گیرد؛ این نوع سایبان به راحتی جمع و وصل می‌شود و قابل حمل است.

آیا سایبان‌های مورد استفاده قابل شستشو هستند؟

اکثر سایبان استند ساخته و تولید شده از متریالی ساخته شده‌اند که در برابر آب مقاوم باشند؛ به همین دلیل این سایبان‌ها قابل شستشو هستند. اما باید به این نکته توجه کرد که در برخی از سایبان‌ها نمی توانید رویه سایبان را جدا کنید و ان را بشورید؛ این قابلیت در سایبان‌هایی که از متریال پارچه و برزنت تولید شده‌اند، وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی رویه سایبان را جدا کنید و آن را بشویید.

کیفیت و دوام سایبان‌های کولر در برابر نور آفتاب

در ساخت سایبان‌های کولر از متریالی استفاده شده است که در برابر نور آفتاب مقاوم باشند؛ اما در خرید سایبان‌های کولر باید دقت داشته باشید که اگر در منطقه‌ای که شما زندگی می‌کنید نور آفتاب شدت بیشتری دارد و دمای هوا بالا است از سایبان کولر ساخته شده با بهترین و مقاوم ترین متریال در برابر نور آفتاب استفاده کنید.

یک سایبان خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک سایبان خوب باید از متریال مرغوب و مقاوم ساخته شده باشد؛ به طور مثال چهارچوب و پایه‌های استفاده شده در سایبان باید مقاوم باشند، از پیچ و مهره‌هایی در ساخت سایبان استفاده شده باشد که با باز بسته شدن در طولانی مدت هرز نشوند، رویه ی سایبان باید در برابر نور آفتاب، باد و باران مقاوم باشد و همینطور پایه‌های آن هم اندازه و تراز باشد و طوری طراحی شده باشد که بتواند به خوبی تعادل خود را حفظ کند.

سخن پایانی

برای خرید یک سایبان خوب باید به نیاز‌ها و انتظارتی که از سایبان دارید توجه کنید و با توجه به این معیار‌ها سایبان مورد نیاز خود را خریداری نمایید تا نیاز شما را برآورده سازد.

نظرات کاربران

سلام به شما کاربر محترم وبسایت پرشین لیدی، خیلی خیلی خوشحال میشیم اگر نظر خودتون رو درباره مقاله بالا برای ما بنویسید. اما لطفا از موارد زیر پرهیز کنید.

  • از کلماتی چون (عالی بود ، ممنون و ....) استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

  1. مهندس بهرام گفت:

    یکی از مقاله های خوب در حوزه سایبان بود

مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه